En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Çınar Evler 24.02.2018 10:13
Çınar Evler

Çınar Evler

Bahçelerinde arabaların yerine dilediğine koşup oynayan çocukları görebileceğiniz, havuzunda, barbekü alanında, yaz kış kullanılabilen kameriyesinde ailenizle ve komşularınızla keyifli zamanlar geçirebileceğiniz, her detayın sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlandığı yepyeni bir yaşam alanıdır.

SOSYAL YAŞAM
• Açık yüzme havuzlan
• Kapalı otopark
• Barbekü alanı
• Basketbol sahası
• Çocuk oyun alanları
• Yaz kış kullanılabilen kameriye
• 24 saat özel güvenlik
• Site içi kapalı devre kamera izleme sistemi
Siz; asırlık bir çınarın göğe yükseldiğindeki huzurunu duymaya, kök salarken attığı sağlam temelin güvenini hissetmeye, geniş gövdesine kurulan mağrur dallarının konforunu yaşamaya layıksınız...

Kiler GYO, Beylikdüzü sahil kesiminde, size bu konforu yaşatmak için "Çınarevleri"ni yeşertti. Güneşin odanıza vurduğu andan itibaren, yaşamın tazeliklerini hissedeceğiniz ve her zaman en mütevazi yanı ile mükemmelliğe, sağlamlık ve kaliteye verdiği önemle farklı ve kullanışlı yaşam alanlannı Çınarevler'in içtenliği içinde bulabilirsiniz.
Sizin ve ailenizin güvenliğini, konforunu ve rahatlığını düşünen Çınarevler içerisinde bir ömür boyu yaşamak isteyeceksiniz. Yıllar sonrada değerini koruyan Çınarevler'de çocuğunuzun çınann gölgesinde sağlıklı bir şekilde büyüdüğünü göreceksiniz.

Eğitim ve sağlık merkezlerine yakın oluşunun yanı sıra, çocuklarınızın bahçelerinde rahat oynayabilmesi için araçlarınıza kapalı otopark mevcuttur. Açık yüzme havuzu ve oyun alanlarınında tadını ailenizle çıkartmayı düşlediğiniz bu özel mekan yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor...

Herşeyin gerçek olduğu, yeşilin maviye her an dokunduğu, hayatınıza değer verdiğimiz için kolay ulaşılabilecek merkezi bir

Marmara denizine gölgesini düşürebilecek kadar yakın mesafede bulunan Çınarevlere, E5 karayolu üzerinde, haramidere kavşağından girilerek ulaşılmaktadır. Yakın zamanda IDO'nun gelmesi ile birlikte denizden de ulaşım kolaylıkla sağlanacaktır.

TEKNİK ŞARTNAME
inşaat
• Ülkemizde yürürlükte olan Türk Standartları ve Türk Deprem Yönetmeliği'nin yanısıra, uluslararası düzeyde olan yapı taşıyıcı sistemi betonarme, radye temel ve tünel kalıp sisteminden oluşmaktadır.
• Betonarme taşıyıcı sistemin beton kalitesi ortalama standartların üzerinde TS 498 Yük şartnamesi ve TS 500 Betonarme şartnamesine uygulanmıştır.
Projeye uygun olarak konutlarda döşemede ses, dış cephede ısı ve su izolasyonu yapılacaktır.

mekanik
ısıtma
Konutlarda ısıtma sistemi doğalgaz yakıtlı olacaktır. Her daireye 1 adet kombi takılacaktır,

soğutma
Konutlarda soğutma ebeveyn yatak odalanna klima altyapısı sağlanacaktır. Her dairenin salonuna 1 adet klima takılacaktır,

kullanma suyu
Her bağımsız birim münferiden İSKİ'ye başvurarak dijital sayacını bağlatır. Abonmanlık konut sahibine aittir. Alt yapı firma tarafından yapılacaktır. Ortak alanlarda kullanılacak su İçin, site yönetimi tarafından dijital sayaç alınacak ve ortak giderlere eklenecektir.

yangın söndürme
Yangından Korunma Yönetmeliği ve Mekanik Tesisat projesine göre yangın kaçış merdiveni, yangın dolabı, yangın ihbar butonu ve duman sensörü bulunacaktır.

elektrik
• Bina, en son teknolojik yenilikleri kapsayacak şekilde "akıllı bina" olarak tasarlanmıştır,

- Alçak Gerilim (AG) ana dağıtım panolan IEC ve ISO-9000 kalite belgesine haiz panolarla oluşturulmuş olup otomasyona uygun tipte şalter ve röleler kullanılmıştır.

- Tesiste topraklama sistemi olarak TN-S sistemi uygulanmıştır. Herhangi bir bozuklukta gerilim altında kalması söz konusu bütün madeni aksam topraklanmıştır.

- Aydınlatma ve priz dağıtım sistemi; NEC, NFPA, IEC, VDE ve TSE standartları çerçevesinde tasarlanmıştır.

- Sitede ortak mahalleri, merdivenleri, asansörleri ve hidroforları besleyen ve elektrik kesintisinde otomatik olarak devreye giren 1 adet jeneratör bulunacaktır.

- Evlerde elektrik kesintisinde salon ve mutfak üniteleri otomatik olarak devreye girecektir.

telefon
Her daire için 2 adet harici telefon hattı tahsis edilecektir,

merkezi televizyon dağıtım ve yayın Sistemi
Tüm binalarda uydu ve TV kanallannın izlenmesini sağlamak amacı ile Merkezi Televizyon Dağıtım sistemi kablolama altyapısı tesis edilecektir Apartmanların kapı girişlerini ve sitedeki bazı ortak mahalleri (çocuk oyun alanları, kameriye gibi) kapsayacak kameralı diafon sistemi kurulacaktır.

güvenlik
Sİte içi 24 saat kapalı devre kamera izleme sistemi, özel güvenlik görevlileri bulunacaktır.

deprem / yangın güvenliği
Deprem durumunda asansörler durabileceği en yakın katta durarak kapılarını açacak böylece asansör içinde kalmalar Önlenecektir. Insai deprem önlemleri yanında tesisat deprem güvenliği sağlanacak, deprem durumunda gaz vanaları otomatik olarak kapanacaktır.

sosyal alanlar / dış mekanlar / çevre düzenleme
• Bina etrafı bahçe ve yaya yollarının aydınlatmaları ve peyzaj düzenlemeleri projeye uygun olarak yapılmaktadır,
• Araç ve yaya yollarının alt yapılan, kanalizasyon, su ve drenaj sistemleri oluşturulmaktadır.
• Ev sahiplerinin kullanımı için;

- Açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, piknik alanları, üzerinde outdoor egzersiz aletleri bulunan yürüyüş parkuru, kışın kapanabilir - ısıtmalı yazın açılabilir içinde vitamin barı bulunan kameriye ve basketbol oynamak için potalar projesine uygun olarak ve kullanıma hazır teslim edilecektir.

otopark / ulaşım

• Binanın bodrum katlarında kapalı otopark alanları mevcut olup, otopark katından asansörle konut katlarına direkt erişim vardır,
• Her daireye kapalı otoparkta bir araçlık yer ayrılmıştır.
• Yeterli sayıda misafir otoparkı mevcuttur.

 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yapan Firma:
Proje Telefonu:
Web Sitesi :
Tıkla Mail Gönder:
13-04-2009
Bu haber toplam 35592 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?