En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Beyaz Eşya-Mobilya 18.03.2018 23:23
Yaptıracağımız Raylı Dolabın Kalitesinden Nasıl Emin Olabiliriz

Yaptıracağımız Raylı Dolabın Kalitesinden Nasıl Emin Olabiliriz

Raylı dolabın kalitesi, raflar arasındaki bağlantı elemanlarına bakılarak anlaşılabilir.

 

Öncelikle dolabın kapağı açılıp bağlantı elemanlarına bakmak gerekir. Bu  noktada raflar arasındaki bağlantı elemanları görünüyorsa bu dolabın, söz konusu profesyonel bir üreticiye değil bir marangoza yaptırıldığını göstermektedir.  Profesyonel ekipmanla monte edilmeyen dolaplarda yük sadece vidalara bindiği için denge kaybı ve kapakların yerinden oynama sorunu yaşanmaktadır. Profesyonel ekipmanlarla yapılan dolaplarda silindir somon çektirme veya muadili olan minifiks ile monte edilen dolaplarda gevşeme ve denge kaybı sorunu yaşanmamaktadır. Bunların dışında dolap kapaklarının alt ve üstünde tekerlerkler bulunması ürünün çok daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Küçükçekmece Çatalca Raylı Sistem Hattı 7 İlçeyi Bağlayacak


İBB'nin hizmet alımı için 10 Ocak tarihinde ihale gerçekleştireceği Küçükçekmece-Çatalca Raylı Sistem Hattı 30 kilometre uzunluğunda olacak ve 7 ilçeyi birbirine bağlayacak..

 

 
Ulaşım yatırımlarına aralıksız devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Küçükçekmece ile Çatalca arasında 30 kilometre uzunluğunda raylı sistem hattı projesi hayata geçirmek için harekete geçti.
 
Arnavutköy-Çatalca-Büyükçekmece-Esenyurt-Avcılar-Küçükçekmece ve Başakşehir olmak üzere toplam 7 ilçeyi birbirine bağlayacak olan raylı sistem hattı projesi için hizmet alım ihalesi açtığını duyuran İBB, Küçükçekmece-Çatalca Raylı Sistem Hattı hizmet alım ihalesini 10 Ocak 2017 günü saat 11.30'da İBB Merter binasında gerçekleştirecek.
 
Bölgedeki gayrimenkul fiyatlarını da artırması beklenen Küçükçekmece-Çatalca Raylı Sistem Hattı projesinin Başakşehir, Küçükçekmece, Esenyurt, Avcılar ve Büyükçekmece ile Arnavutköy'ün değerine değer katacağı ön görülüyor.
 
 
 
 
25-02-2012
Bu haber toplam 6069 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?