En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Beyaz Eşya-Mobilya 01.02.2015 16:44
Tuna Mobilya'dan Yüzde 70 İndirim Kampanyası

Tuna Mobilya'dan Yüzde 70 İndirim Kampanyası

Tuna Çelik ismiyle mobilya sektörüne 40 yıldır damgasını vuran ve bugün ev ve ofis mobilyaları konusunda Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri haline gelen Tuna Ev’den sezon sonunu aratmayan indirim furyası başladı.

15 Mart’a kadar devam edecek kampanyada, oturma grupları, kanepeler, yemek odası grupları, TV üniteleri, yatak odaları ve orijinal aksesuarlar yüzde 70′e varan indirimle satışa sunuluyor. Fabrikasyon üretimin yanında butik hizmetler sunan Tuna Ev’de yüzlerce farklı çeşit kumaş, ahşap ve cila seçenekleri arasından seçim yapabiliyor. Evini yenilemek isteyenlerin ilgisini çekecek olan kampanyada ayrıca peşin fiyatına 10 aya kadar taksit imkanı da sunuluyor. Temelleri 1970 yılında Tuna Çelik olarak atılan Tuna Grup’a bağlı olarak faaliyet gösteren Tuna Ev, 30 milyon dolarlık yatırımla gerçekleştirilen Silivri-Kınalı mevkiindeki 55 bin metrekarelik fabrikada üretim yapıyor. Fabrikanın yanında 15 bin metrekarelik alana kurulu Türkiye’nin en büyük showroom’larından biri bulunuyor.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mobilya Sektörü 7 Kat Büyüdü


İstanbul Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Güleç, Türk mobilya sektöründe ihracatın 6 kat arttığını söyledi..

 

İnegöl'de gerçekleştirilen “Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları” konulu eğitim seminerde konuşan İstanbul Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği  Başkanı Ahmet Güleç, Türkiye’nin 2023 vizyonuna ulaşmak amacıyla tüm sektörler ile yoüğun bir çalışma içinde olduğunu belirterek, bu kapsamda İnegöl'ün ‘4i’ formülü olduğunu, bunların da istihdam, ihracat, inovasyon ve imalat olduğunu söyledi.
 
İnegöl'ün başarısını bu dört etkene borçlu olduğunu da vurgulayan Güleç, mobilya sektörünün son 10 yıllık süreçte 7 kat büyüdüğünü, Türk mobilya sektörü ihracatının 6 kat arttığını, İnegöl'de ise ihracatın 12,5 kat arttığını belirterek, İnegöl'ün, Türkiye mobilya sektörünün fikir merkezi olduğunu ispatladığını vurguladı.
 
 
 
24-02-2011
Bu haber toplam 13668 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?