En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Beyaz Eşya-Mobilya 22.12.2014 11:59
Tuna Mobilya'dan Yüzde 70 İndirim Kampanyası

Tuna Mobilya'dan Yüzde 70 İndirim Kampanyası

Tuna Çelik ismiyle mobilya sektörüne 40 yıldır damgasını vuran ve bugün ev ve ofis mobilyaları konusunda Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri haline gelen Tuna Ev’den sezon sonunu aratmayan indirim furyası başladı.

15 Mart’a kadar devam edecek kampanyada, oturma grupları, kanepeler, yemek odası grupları, TV üniteleri, yatak odaları ve orijinal aksesuarlar yüzde 70′e varan indirimle satışa sunuluyor. Fabrikasyon üretimin yanında butik hizmetler sunan Tuna Ev’de yüzlerce farklı çeşit kumaş, ahşap ve cila seçenekleri arasından seçim yapabiliyor. Evini yenilemek isteyenlerin ilgisini çekecek olan kampanyada ayrıca peşin fiyatına 10 aya kadar taksit imkanı da sunuluyor. Temelleri 1970 yılında Tuna Çelik olarak atılan Tuna Grup’a bağlı olarak faaliyet gösteren Tuna Ev, 30 milyon dolarlık yatırımla gerçekleştirilen Silivri-Kınalı mevkiindeki 55 bin metrekarelik fabrikada üretim yapıyor. Fabrikanın yanında 15 bin metrekarelik alana kurulu Türkiye’nin en büyük showroom’larından biri bulunuyor.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

MOSDER Mobilya Festivali'nde Yüzde 70 İndirimli Mobilya Fırsatı


Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından düzenlenen “MOSDER Mobilya Festivali”nde yüzde 70'e varan indirim ve sürpriz hediyeler var..

 

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), mobilya sektöründe faaliyet gösteren 56 firmayla birlikte “MOSDER Mobilya Festivali”ni  17 Ekim Cuma günü başlattı. Festival kapsamında mobilyalarda yüzde 70'e varan indirim uygulanırken sürpriz hediyeler de veriliyor.
 
Türkiye’de ilk kez düzenlenen indirim festivali, katılımcı firmaların mağazalarında geçerli ol olup, 30 Kasım 2014’e kadardevam edecek. 
 
Mobilya fuarına katılan firmalar ise şu şdekilde: MOSDER üyesi ABC, Ada Koltuk, Aldora, Alfemo, Allegro, Alpino, Area, Bellona, Boldera, Cardin Concept, Casa, Cennet, Çilek, Dessi, Doğtaş, Dilay, Ergül, Fatih Kıral, Family Group, Gala, İpek, istikbal, İşbir, Kelebek, Kilim, Konfor, Ladin, Laressa, Leta Sandalye, Merinos, Misafir, MNS, Mobi, Mondi, Monessa, N Design, Newjoy, Nill’s, Odam, Polox, Rendi, Saloni, Serdi, Serhat, ŞKM, Teleset, Tepe Home, Türkmen, Vanessa, Vettore, Vira, Vize, Weltew, Yağmur, Yataş, Yatsan markalarının tüm Türkiye çapındaki mağazaları.
24-02-2011
Bu haber toplam 12768 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?