En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Beyaz Eşya-Mobilya 18.03.2018 02:14
Soçi'de 10 Lüks Otelin İç Mimari Tasarımını Türkler Yapıyor

Soçi'de 10 Lüks Otelin İç Mimari Tasarımını Türkler Yapıyor

Soçi 2014 Kış Olimpiyatları için inşa edilen 10 lüks otelin iç mimari tasarımı için yapılan ihaleyi Türk firmalar kazandı..

 

Soçi 2014 Kış Olimpiyatları Türkiye ekonomisine de katkı sağladı. Soçi Olimpiyatlar için inşa edilen 10 lüks otelin tüm iç mimari tasarımını Türk firmalar üstlendi. Boyadan mobilyaya kadar tüm malzemeler de Türkiye’den alındı.
 
Akşam'dan Şenay Büyükköşdere'nin haberine göre, Türk iç mimarlar da tasarımlarıyla dünyada söz sahibi olmaya başladı.  Bunun en yeni örneği ise 7 Şubat’ta başlayan Soçi Kış Olimpiyatları için inşa edilen 10 lüks otelde Türk iç mimarlar tarafından yapılmış olması. Marriott Sochi, SwissotelSochi, RixosSochi, Solis Hotels, Gorki Grand Otel, Panorama 960 gibi toplam 10, 4 ve 5 yıldızlı otel için düzenlenen ihaleyi Amerakalı ve İngiliz rakiplerini eleyen Türk firması Arketipo Design aldı. Firma 16 ay gibi bir sürede 10 otelin iç tasarımını tamamladı. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Erzurum Valiliği Evsiz Vatandaşın Otel Masraflarını Karşıladı


Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, dondurucu soğukta sokakta kalan ve yardım talebinde bulunan evsiz - işsiz vatandaşın otel masraflarının karşılanması yönünde talimat verdi..

 

 
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen ve vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak amacıyla gerçekleştirilen "Halk günü"nde, dondurucu soğukta evsiz ve işsiz kaldığını ifade ederek yardım talebinde bulunan bir vatandaşın otel masraflarının karşılanması için talimat verdi.
 
Kent merkezi ve ilçelerden gelen vatandaşların sorunlarına çözüm bulunması için ayda iki defa gerçekleştirilen Halk Günü'nde vatandaşlarla bir araya gelen Erzurum Valisi Azizoğlu, "Sinir hastalığı" nedeniyle tedavi gördüğünü, evi ve işi olmadığını, evsiz olduğu için de soğukta dışarda kaldığını belirten Veysel Karataş isimli vatandaş için yetkililere, masrafları Valilk tarafından karşılanmak üzere otel ayarlanması ve 300 lira harçlık verilmesi yönünde talimat verdi. 
 
 
17-02-2014
Bu haber toplam 2472 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?