En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Beyaz Eşya-Mobilya 18.03.2018 19:12
Lazzoni'den İndirim Kampanyası

Lazzoni'den İndirim Kampanyası

Lazzoni'nin mayıs ayında başlattığı kampanya yoğun ilgi görüyor.

17 Haziran'a kadar devem edecek olan, toplam alışveriş tutarı arttıkça, indirim oranının da arttığı kampanya, genç çiftlere tüm evlerini Lazzoni'den ev döşeme fırsatı sunuyor.

LAZZONI'nin tüm ürünlerinde geçerli olan kampanyada, toplam alışveriş tutarına bağlı olarak, farklı ödeme seçeneklerine göre birbirinden cazip indirimler yer alıyor. Kampanya kapsamında toplamda 15.000 TL, 15.001-35.000 TL arası ve 35.001 TL üzerindeki alışveriş tutarları için farklı indirim oranları uygulanıyor. İndirim oranları, İş Bankası Maximum Kart'a 2+8 Taksit seçeneğinin yanı sıra, kredi kartına tek çekim ve nakit alışveriş biçimlerine göre farklılık gösteriyor.

Yaz aylarında yepyeni bir hayat kurmaya hazırlanan, yeni evlenecek çiftlere ve evlerini yenilemek isteyen ailelere büyük fırsat sağlayan kampanya yurt genelinde büyük ilgi görüyor. LAZZONI ülke çapındaki mağazalarında, modern ve şık ürünlerini beğeni düzeyi yüksek müşterileri ile buluşturuyor. "Düşle yaşa" sloganıyla yola çıkan LAZZONI, müşterilerine sadece kaliteli ürünler değil, yepyeni bir yaşam tarzı vaat ediyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Lazzoni'den Castello Koltuk


Lazzoni'nin minimalist tarzdaki yeni koltuğu Castello, ünlü Amerikalı iç mimar Joyce Elizabeth tarafından tasarlandı..

 

Joyce Elizabeth imzasını taşıyan Castello Koltuk, kaz tüyü oturumu ve tamamen el işçiliği döşemesi ile genel olarak klasik trendin çizgilerini taşısa da modanın rüzgârına kapılmayıp, tüm zamanlara hitap ediyor. Tüm dünyada şık ve minimalist yaklaşımlarıyla tanınan, ünlü Amerikalı iç mimar Joyce Elizabeth'in imzasını taşıyan Castello Koltuk için, Lazzoni'nin deri ve kumaş kartelasında yer alan 200'ün üzerinde desen ve doku arasından seçim yapılabiliyor. 
 
Joyce Elizabeth, küçük mekanlar için işlevsel mimari çözümler oluşturma konusunda uzman. Amerika'nın genç ve başarılı iç mimarlarından Joyce Elizabeth; New York, New Jersey ve Connecticut'da sayısız projeye imza attı.
 
 
Kaynak: Sabah
03-06-2011
Bu haber toplam 9030 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?