En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Beyaz Eşya-Mobilya 18.03.2018 19:07
Lazzoni'den Harem Koltuk

Lazzoni'den Harem Koltuk

Lazzoni'nin yeni koltuk serisi klasik ve modern tarzı bir arada sunuyor.
Lazzoni’nin yeni koltuk koleksiyonunda yer alan harem koltuk, saraylara yakışır görünümü ile göz kamaştırıyor.
 
Değişik kumaş seçenekleri sayesinde modern ve klasik tarzlarla uyumlu bir şekilde kullanılabilecek harem koltuk için,  kumaş kartelasında yer alan 200'ün üzerindeki desen ve doku arasından seçim yapılabiliyor.
 
Harem Koltuk ile klasik tarzı sade bir yorumla hayata geçiriliyor. Yumuşatılmış hatlara sahip tasarımda, çizgili ve çiçekli desenin tercih edildiği saten kumaş uygulaması klasik etkiyi pekiştiriyor. Koltuğun ahşap ayaklarında klasik tarz ile uyumlu olarak mat lake cila uygulaması tercih ediliyor.
 
Harem Koltuk'ta ince biyeler ile çevrelenmiş beş büyük ve beş küçük kırlent kullanılıyor.Normal koltuklara göre çok daha fazla derinliğe sahip olarak tasarlanan Harem Koltuk, bol kırlentli yapısı sayesinde uzun süreli oturmalarda rahatlığı garantiliyor, aynı zamanda şık görümüyle de göz dolduruyor.
 
Harem Koltuk, genel olarak klasik trendin çizgilerini taşısa da abartısız hatları ve sade görünümü ile modern evlerde de tercih edilebiliyor. Modanın rüzgârına kapılmayan, tüm zamanlara hitap eden bu tasarım, Lazzoni imzası ile tarzını ortaya koyuyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Lazzoni'den Castello Koltuk


Lazzoni'nin minimalist tarzdaki yeni koltuğu Castello, ünlü Amerikalı iç mimar Joyce Elizabeth tarafından tasarlandı..

 

Joyce Elizabeth imzasını taşıyan Castello Koltuk, kaz tüyü oturumu ve tamamen el işçiliği döşemesi ile genel olarak klasik trendin çizgilerini taşısa da modanın rüzgârına kapılmayıp, tüm zamanlara hitap ediyor. Tüm dünyada şık ve minimalist yaklaşımlarıyla tanınan, ünlü Amerikalı iç mimar Joyce Elizabeth'in imzasını taşıyan Castello Koltuk için, Lazzoni'nin deri ve kumaş kartelasında yer alan 200'ün üzerinde desen ve doku arasından seçim yapılabiliyor. 
 
Joyce Elizabeth, küçük mekanlar için işlevsel mimari çözümler oluşturma konusunda uzman. Amerika'nın genç ve başarılı iç mimarlarından Joyce Elizabeth; New York, New Jersey ve Connecticut'da sayısız projeye imza attı.
 
 
Kaynak: Sabah
15-02-2012
Bu haber toplam 7548 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?