En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Beyaz Eşya-Mobilya 17.03.2018 18:39
Lazzoni'den Castello Koltuk

Lazzoni'den Castello Koltuk

Lazzoni'nin minimalist tarzdaki yeni koltuğu Castello, ünlü Amerikalı iç mimar Joyce Elizabeth tarafından tasarlandı..

 

Joyce Elizabeth imzasını taşıyan Castello Koltuk, kaz tüyü oturumu ve tamamen el işçiliği döşemesi ile genel olarak klasik trendin çizgilerini taşısa da modanın rüzgârına kapılmayıp, tüm zamanlara hitap ediyor. Tüm dünyada şık ve minimalist yaklaşımlarıyla tanınan, ünlü Amerikalı iç mimar Joyce Elizabeth'in imzasını taşıyan Castello Koltuk için, Lazzoni'nin deri ve kumaş kartelasında yer alan 200'ün üzerinde desen ve doku arasından seçim yapılabiliyor. 
 
Joyce Elizabeth, küçük mekanlar için işlevsel mimari çözümler oluşturma konusunda uzman. Amerika'nın genç ve başarılı iç mimarlarından Joyce Elizabeth; New York, New Jersey ve Connecticut'da sayısız projeye imza attı.
 
 
Kaynak: Sabah

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kraliçe Elizabeth'in Emlak Şirketinden Rekor Kar


İngiltere Kraliçesi Elizabeth'e ait Crown Estate adlı emlak şirketi Mart ayında sona eren mali yılda rekor düzeyde kar elde ettiğini bildirdi..
 
İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in emlak şirketin rekor gelir elde ettiğini açıkladı. Kraliçe'nin sahibi olduğu Crown Estate, Mart'ta sona eren mali yılda Londra'nın göbeğinde yer alan gayrimenkullerin güçlü satışından dolayı kâr elde ettiğini açıkladı. Crown Estate'in kârı bu süreçte yüzde 5,2 yükselerek 389,12 milyon dolara çıktı. Bu paradan Kraliçe Elizabeth'e giden kısım 59 milyon dolar oldu. İngiltere kanunlarına göre Kraliçe şirketin kârının yüzde 15'ini kendisine alıyor. 
 
Kaynak: NTVMSNBC
18-07-2012
Bu haber toplam 7200 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?