En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Beyaz Eşya-Mobilya 20.03.2018 05:55
Dar Yatak Odalarında Ne Tür Dolaplar Kullanılabilir

Dar Yatak Odalarında Ne Tür Dolaplar Kullanılabilir

Dar yatak odalarında ölü noktaları değerlendirerek artı depolama alanları elde edilebilir.

 

Yatak odası dolapların yerleştirilemeyeceği kadar dar ise yatak arkalığı dolap olarak kullanılabilir. Bunun için yaklaşık 110 cm yüksekliğinde ve 35 cm derinliğe sahip ve yanlardan açılan bir yatak arkalığı kullanılabilir. Aynı sistem yatağın önüne de yaptırılabilir. Bunun dışında yatak duvara yanaştırılarak, yatağın sağından başlayan üstünden devam edip solunda son bulan yani yatak başını çevreleyen bir dolap ve raf sistemi yaptırılabilir. Pencerenin sağında ve solunda bulunan alanlara ince uzun dolaplar yerleştirilerek bir başka depolama alanı elde edilebilir. Tüm bunların dışında yatağın altına yüksekliği 40 cm olan çekmeceli bir platform yaptırılarak gizli bir depolama alanı elde edilebilir.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi'nin Açılış Tarihi Belli Oldu


Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi'nin inşaat alanını gezen Başbakan Binali Yıldırım, kulenin yapımının 1 ayda tamamlanacağını açıkladı..

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve İstanbul Valisi Vasip Şahin ile  Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi inşaat alanını gezen Başbakan Binali Yıldırım, kulenin yapımının 1 ayda tamamlanacağı açıkladı.
 
Kule bu hale kolay gelmediğini vurgulayan Başbakan Yıldırım, yerin altında 21 metre derinliğe kadar temel kazısı yapıldığını ve beton temel yapıldığını; beton kulenin yüksekliğinin 220 metre 50 santimetre olduğunu, sö< konusu kulenin üzerine bir de 145 metre, radyoların, televizyonların vericilerinin konulacağı çelik anten yerleştirileceğini belirtti.
 
İstanbullular veya İstanbul'a dışarıdan gelen ziyaretçilerin  kuledeki seyir terasları sayesinde İstanbul'un her tarafını izleme imkanı bulacaklaırnı da söylene Başbakan Yıldırım, kulenin  yıllık 4,5 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapacağını belirtti.
 
 
28-02-2012
Bu haber toplam 6447 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?