En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Balance Güneşli 25.04.2018 15:46
Balance Güneşli'de Satışlar Mayıs'ta Başlayacak

Balance Güneşli'de Satışlar Mayıs'ta Başlayacak

Güneşli'de 301 bağımsız birim olarak hayata geçirilecek olan Balance Güneşli projesinde satış sürecinin Mayıs ayında başlaması bekleniyor..

 

Güneşli'de Erkiz İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan Balance Güneşli projesinde satışların Mayıs ayında başlaması bekleniyor. 6 blokolarak tasarlanan projede  301 ofis, home ofis, loft-penthouse daireler ve mağazalar seçenekleri sıralanıyor.  
 
Şölen Çikolata tarafından finanse edilen ve mimari tsarımı ile dikkat çeken Balance Güneşli projesi 92 bin 602 metrekare inşaat alanına sahip olup içerisinde 687 araçlık otopark alanı yer alıyor.
 
Avcı Architects tarafından tasarlanan Balance Güneşli projesinin 2015 yılı sonunda tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Balance Güneşli'de Düşük Faizle Hemen Teslim A+ Ofis


Balance Gayrimenkul, Basın Ekspres'te yükselen Balance Güneşli projesinde hemen teslim A+ ofislere düşük faizli ödeme planı ile hemen sahip olma ayrıcalığı sunuyor..

 

Balance Gayrimenkul, Basın Ekspres’in tek A plus ofis projesi Balance Güneşli'de hemen teslim A+ ofis sahibi olmak isteyenlere yıl sonu kampanyası kapsamında cazip seçenekler sunuyor. Yüzde 20 peşinat + 60 ay vadeye yüzde 0,70 faizle ödeme yapılabilen Balance Güneşli projesinde farklı metrekarelerde, farklı meslek gruplarına uygun, tamamen yeni nesil olarak planlanan ve son teknoloji ile donatılan ofisler prestijli ve konforlu bir çalışma alanı vadediyor.
 
 
Plza ofis, cadde ofis, stüdyo ofis ve ticari birim seçeneklerinin sıralandığı Balance Güneşli projesinde sokak kültürünün korunduğu Yaşam Sokağı bölümü de bulunuyor.

Yapan Firma: Erkiz İnşaat
Proje Telefonu: 0212 447 47 07
Tıkla Mail Gönder: info@erkiz.com
25-03-2014
Bu haber toplam 2397 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?