En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Aydınlatma 18.03.2018 07:31
Philips'ten Geniş Alanlar İçin Aydınlatma Ürünleri

Philips'ten Geniş Alanlar İçin Aydınlatma Ürünleri

Su altında renk değiştirme özelliğine sahip olan C-Splash, güçlü bir kontrol mekanizmasına sahip.

    Gelişmiş teknolojisi  ile geniş alanlar için de aydınlatma çözümleri sunan Philips, C-Splash, iColor Accent ve ColorBlast ürünlerini  mimarların ve aydınlatma tasarımcılarının beğenisine sunuyor.
     
      IP68 koruma sınıfı ile 5m derinliğe kadar kullanıma uygun olan ürünün bronz bir gövdesi bulunuyor. Tuzlu su ve klora karşı dayanıklı yapısıyla dikkat çeken C-Splash, fıskiye ve deniz kenarlarında rahatlıkla kullanılabiliyor.
     
     Üstün aydınlatma teknolojisi sayesinde sayısız renk seçeneği sunan iColor Accent de iç ve dış mekanlar için dekoratif uygulama çözümleri sunuyor. Düşük çözünürlükte video gösterim imkanı sağlayan ürün ile grafik ve değişik efektler yaratılabiliyor. 60 cm, 120 cm ve 240 cm boy seçenekleri bulunan iColor Accent sıva üstüne kolaylıkla monte edilebiliyor.
     
     Philips’in binalarınızın dışına renk katacak bir diğer ürünü ise Powercore teknolojisi ile üretilen ColorBlast. 50W LED projektörü bulunan ColorBlast, RGB dinamik aydınlatma imkanı sunuyor. 8, 10 ve 23 derece olmak üzere dar ve geniş açı seçenekleri bulunan ürünün hareketli montaj ayağı bulunuyor. Yüksek koruma sınıfında olan ColorBlast, kompakt bir gövdeye sahip.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Philips Artık Televizyon Üretmeyecek


Şirketin CEO'su Frans Van Houten Philips'in artık televizyon üretmeyeceğini açıkladı.

Hollandalı tüketici elektroniği üreticisi şirketin CEO’su Frans Van Houten, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biri olan Philips’in kârını artırmak için böyle bir adım attıklarını açıkladı. Philips, şu anda zarar eden televizyon birimini yüzde 30’a yüzde 70 oranda hisse paylaşımının olacağı bir ortak girişimle, Hong Kong merkezli monitör üreticisi TPV’ye devrederken, birimin tamamen kapatılması olasılığı da söz konusu. Hollandalı grup, televizyon piyasasında daha ucuz maliyetli ürünler satan Samsung ve LG Electronics gibi rakiplerinin karşısında durmakta zorlanıyordu.

Bu ay şirketin CEO’luğu getirilen ve yeniden yapılandırma konusunda uzman olan Van Houten, Philips’in 400 ve üzerindeki biriminin kârlılığını değerlendirdiğini ve iş yapmayan birimlerin üzerindeki ölü toprağını atmayı planladığını söyledi. CEO’dan gelen bu açıklama, Philips’in başka birimlerini de satışa çıkarabileceğinin bir işareti olarak kabul edildi.

12-05-2010
Bu haber toplam 7323 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?