En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Aydınlatma 23.02.2018 20:30
Philips'ten Dekoratif Aydınlatma Ürünleri

Philips'ten Dekoratif Aydınlatma Ürünleri

Philips'in aydınlatma ürünleriyle evlerinize renk katın.

 

Yenilikçi tasarımları ve üstün teknolojisi ile tüketici aydınlatması alanında dünyada bir numara olan Philips, evlerdeki şıklığı dekoratif aydınlatma serileriyle tamamlıyor.
 
Evlerinizde daha fazla vakit geçirmeye başlayacağınız sonbahar ve kış mevsimine doğru yavaş yavaş ilerlerken, baharın getirdiği değişim rüzgârlarını evlere taşımanın tam zamanı. Ramazan ayını geride bırakırken ailece birlikte vakit geçirmeye devam edip lezzetli yemekler yiyeceğiniz bayramlar da yaklaşıyorken; Philips, o muhteşem sofraları birbirinden şık aydınlatma ürünleriyle taçlandırma, sofralarda şıklık yaratma fırsatı sunuyor. 
 
Aydınlatma sektörünün öncüsü Philips, LED bazlı ev aydınlatma sektörüne, getirdiği teknolojik yenilikler ve tasarımlarla yön veriyor. Zarafet ve ileri teknolojiyi bir çatı altında birleştirerek, LED teknolojisi ile kullanıcılarına tüm aydınlatma çözümlerini bir arada sunuyor. 
 
Philips bünyesinde bulunan Lirio, Massive ve Eseo markalarının minimal ya da sofistike tasarımları evlerin dekorasyonunu dilenen tarzda zenginleştirmeye olanak sağlıyor. Her tarza ve zevke uygun geniş ürün gamı, sayısız seçenek imkanı sunuyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Philips Artık Televizyon Üretmeyecek


Şirketin CEO'su Frans Van Houten Philips'in artık televizyon üretmeyeceğini açıkladı.

Hollandalı tüketici elektroniği üreticisi şirketin CEO’su Frans Van Houten, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biri olan Philips’in kârını artırmak için böyle bir adım attıklarını açıkladı. Philips, şu anda zarar eden televizyon birimini yüzde 30’a yüzde 70 oranda hisse paylaşımının olacağı bir ortak girişimle, Hong Kong merkezli monitör üreticisi TPV’ye devrederken, birimin tamamen kapatılması olasılığı da söz konusu. Hollandalı grup, televizyon piyasasında daha ucuz maliyetli ürünler satan Samsung ve LG Electronics gibi rakiplerinin karşısında durmakta zorlanıyordu.

Bu ay şirketin CEO’luğu getirilen ve yeniden yapılandırma konusunda uzman olan Van Houten, Philips’in 400 ve üzerindeki biriminin kârlılığını değerlendirdiğini ve iş yapmayan birimlerin üzerindeki ölü toprağını atmayı planladığını söyledi. CEO’dan gelen bu açıklama, Philips’in başka birimlerini de satışa çıkarabileceğinin bir işareti olarak kabul edildi.

09-09-2011
Bu haber toplam 6945 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?