En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Artı Tarabya 18.03.2018 19:13
Artı Tarabya Projesinin İlk Etabı Orman Artı Tarabya İnşa Ediliyor

Artı Tarabya Projesinin İlk Etabı Orman Artı Tarabya İnşa Ediliyor

Irmak İnşaat ve Akka Grup tarafından hayata geçirilmekte olan Boğaz manzaralı yeni nesil yaşam alanı Artı Tarabya'nın ilk etabı Orman Artı Tarabya 62 daireden oluşuyor..

 

82 bin metrekarelik arsa üzerinde 7 etapta hayata geçirilecek olan Artı Tarabya projesi Irmak İnşaat ve Akka Grup tarafından 700 konut olarak hayata geçirilecek. Tarabya'da yeni nesil bir yaşam alanı olarak planlanan Artı Tarabya projesinin tamamı 5 yıl içinde tamamlanarak teslim edilecek.
 
 
İlk etabı olan ‘Orman Artı Tarabya'da  62 dairenin yer aldığı Artı Tarabya proejsi tamamlandığında 3 bin 500 kişiye ev sahipliği yapacak.Metro'ya 2 dakika mesafede, eğitim kurumlarına, hastanelere, eğlence mekanlarına oldukça yakın konumda yükselecek olan Artı Tarabya projesinde metrekare başlangıç fiyatları 3.500 dolar seviyelerinde olacak.
 
 
Belgrad Ormanı'nın devamı olan Hacıosman korusunun hemen yanı başında konumlanan Orman Etabı'nın ardından‘Deniz Artı Tarabya', ‘Bahçe Artı Tarabya', ‘Güneş Artı Tarabya', ‘Park Artı Tarabya', ‘Yamaç Artı Tarabya' ve ‘Cadde Artı Tarabya' etaplarının inşa edileceği Artı Tarabya projesinde 1+1'den 5+1'e farkklı alternatifler bulunacak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Therra Park Tarabya Teslimleri Ocak'ta Başlıyor


3. Köprü manzaralı konumda yükselen ayrıcalıklı yaşam alanı Therra Park Tarabya projesinde yaşam Ocak 2017'de başlayacak..

 

Konumu nedeniyle Yavuz Sultan Selim Köprüsü manzaralı olan Therra Park Tarabya projesi İstinye Park'a 3 kilometre, Maslak'a 4 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 7 kilometre, Levent'e 9 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.
 
Sona gelinen ve peyzaj çalışmalarına başlanan Therrapark Tarabya projesi alanları  220 ile 245 metrekare arasında değişen bahçe ve çatı dublekslerinden meydana geliyor. 12 blokta toplam 48 dubleks daire ve 1 adet 500 metrekarelik villanın yer aldığı Therra Park Tarabya projesinde 8500 metrekarelik alanı yeşil alan, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness, tenis kortu gibi sosyal olanaklar da mevcut.
 
Ocak 2017'de yaşamın başlayacağı Therra Park Tarabya projesinde sınırlı sayıdaki konut kişiye özel finansman seçenekleri ile satılıyor.
 

Proje Telefonu: 0850 532 27 84
Web Sitesi : www.artitarabya.com
Tıkla Mail Gönder: info@artitarabya.com
18-10-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?