En Güncel Emlak haberleri
Alya Evleri Sarıyer Satılık Daire Fiyatları

Alya Evleri Sarıyer Satılık Daire Fiyatları

Sarıyer'de hızla yükselen ve bu yıl sonunda teslim edilmesi planlanan Alya Evleri projesinde stüdyo daireler 150 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor..

 

 

Barış İnşaat tarafından Sarıyer'de konumlandırılan Alya Evleri projesinde 5 blokta 118 adet daire bulunuyor. Stüdyo daireden 3+1 dublekse farklı alternatiflerin sıralandığı projede fiyatlar ise 150 bin dolardan başlangıç gösteriyor.
 
2013 yılının sonunda tamamlanarak teslim edilmesi planlanan Alya Evleri'nde stüdyo daireler 150 bin dolar ile 190 bin dolar arasında değişmekte olup projede banka kredisi kullanılabiliyor.
 
Acıbadem Maslak ve Amerikan Hastanesi'ne oldukça yakın bir konumda yükselen Alya Evleri Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 dakikada ulaşım avantajı sağlıyor.
 
Projede dairelerin yanı sıra otopark, fitness center, spor alanları ve yeşil alanlar gibi birçok sosyal donatı da bulunuyor.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Boşananlar, Beyoğlu, Cihangir ve Kadıköy'deki Evleri Tercih Ediyor


Keller Williams adlı gayrimenkul danışmanlık şirketi tarafından yapılan araştırmaya göre, eşinden ayrı yaşayan bireyler İstanbul'un Beyoğlu, Cihangir, Kadıköy ve boğaz hattındaki evleri tercih ediyor..

 

Amerikalı gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams, Türkiye'de evlilik ve boşanmaların bireylerin ev tercihlerine etkisini araştırdı. Yapılan araştırma sonucunda ise eşinden ayrı yaşayan bireylerin ekseriyetle gece gündüz hareketli olan Beyoğlu, Cihangir, Kadıköy ve boğaz hattını tercih ettiği ortaya çıktı.
 
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre 2013 yılında, 600 bin 138 çift evlenirken 125 bin 305 çift de boşandı.  Yapılan incelemede yeni evli çiftlerin bebek planı sebebiyle 2+1 ve daha büyük evleri tercih ettiği, boşanan bireylerin ise stüdyo ve 1+1 daireleri tercih ettiği saptandı.
 
Boşanan bireylerin daha pratik ve daha düşük fiyatlı olduğu için küçük metrekareli evleri tercih etmelerinin yanı sıra tek başına yaşayan kişilerdin yalnızlık hissini azalttığı için küçük evleri tercih ettikleirni belirten Keller Williams’ın Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, tek başına yaşayanların masrafları minimuma indirmek için ve yalnızlık hissini daha az yaşamak için küçük evlere yöneldiğini söyledi.
 
 
 

Yapan Firma: Barış İnşaat
Proje Telefonu: 0212 341 10 50
Tıkla Mail Gönder: info@alyaevleri.com
05-11-2013
Bu haber toplam 6192 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?