En Güncel Emlak haberleri
Alya Evleri Sarıyer Satılık Daire Fiyatları

Alya Evleri Sarıyer Satılık Daire Fiyatları

Sarıyer'de hızla yükselen ve bu yıl sonunda teslim edilmesi planlanan Alya Evleri projesinde stüdyo daireler 150 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor..

 

 

Barış İnşaat tarafından Sarıyer'de konumlandırılan Alya Evleri projesinde 5 blokta 118 adet daire bulunuyor. Stüdyo daireden 3+1 dublekse farklı alternatiflerin sıralandığı projede fiyatlar ise 150 bin dolardan başlangıç gösteriyor.
 
2013 yılının sonunda tamamlanarak teslim edilmesi planlanan Alya Evleri'nde stüdyo daireler 150 bin dolar ile 190 bin dolar arasında değişmekte olup projede banka kredisi kullanılabiliyor.
 
Acıbadem Maslak ve Amerikan Hastanesi'ne oldukça yakın bir konumda yükselen Alya Evleri Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 dakikada ulaşım avantajı sağlıyor.
 
Projede dairelerin yanı sıra otopark, fitness center, spor alanları ve yeşil alanlar gibi birçok sosyal donatı da bulunuyor.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emlak Konut GYO'dan Göl Panorama Evleri Açıklaması


Emlak Konut GYO, Göl Panorama Evleri projesine ilişkin davada verilen yürütmeyi durdurma kararına itiraz edeceklerini açıkladı..

 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Avcılar Belediyesi tarafından, Göl Panorama Evleri projesinin imar planlarına ilişkin yürütmeyi durdurma istemi ile açılan davada mahkeme kararına itiraz edeceğini açıkladı.
 
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Emlak Konut GYO, İstanbul İli, Avcılar İlçesi, Yeşilkent Mah., Kapadık Mevkii, 2 pafta, 557 parsel sayılı (yeni numaralar :386 Ada 1 Parsel, 386 Ada 2 Parsel) taşınmaz üzerinde yükselen Göl Panorama Evleri isimli proje kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanan01.04.2013 tarihli 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ile 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği'nin iptali ve yürütmenin durdurulması istemi ile Avcılar Belediyesi tarafından açılan davada, mahkemenin yürütmeyi durdurma isteminin kabulüne karar vermesi sebebiyle dava kararının kaldırılması için  Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu'na itiraz edeceğini bildirdi.
 
 
 

Yapan Firma: Barış İnşaat
Proje Telefonu: 0212 341 10 50
Tıkla Mail Gönder: info@alyaevleri.com
05-11-2013
Bu haber toplam 6192 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?