En Güncel Emlak haberleri
Ege Park Alışveriş Merkezi

Ege Park Alışveriş Merkezi

Ege Park Mavişehir Alışveriş Merkezi, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği kalite standardıyla sadece alışveriş değil, İzmir’in bir yaşam merkezi haline dönüşmüştür.Şubat 2005 itibariyle yönetim değişimi yaşayan ve Ege Varlık Yönetim A.Ş. tarafından devralınan 3 katlı merkez, geniş marka yelpazesiyle, ziyaretçilerine farklı ürünler sunmayı hedefliyor. Bünyesinde 115 seçkin mağazayı barındıran Ege Park Alışveriş Merkezi, kadın, erkek, çocuk tekstil ürünlerinin yanı sıra kırtasiye, optik, kuyumcu, spor malzemeleri, ayakkabı, hediyelik eşya dükkanlarıyla beraber, ziyaretçilerin diğer gereksinimlerini karşılayacak kuaför, güzellik merkezi, fotoğraf stüdyosu, bankalar, kuru temizleme, spor salonu, gazete bayi, kitap-müzik market, elektronik eşya, sinema, fastfood dükkanları, restoran, bowling salonu, kafeterya ve süper market ile çağdaş bir yaşam merkezinin bütün olanaklarını sunuyor.
Ege Park AVM Alışveriş Merkezi
Toplam bin 100 araç kapasiteli kapalı ve açık otoparkları ile ziyaretçilerine hizmet veren Ege Park Alışveriş Merkezi, haftanın 7 günü saat 10.00 ile 2.00 arasında açıktır. Ege Park Alışveriş Merkezi’nin yeni döneme ilişkin hedeflerini Ege Varlık Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Tamer Sönmez’den dinleyelim…

Yoğun çalışma temposu nedeniyle artık alışverişe ayrılan zaman da giderek daralıyor. Bu durum aynı anda farklı ihtiyaçların giderilebileceği büyük alışveriş merkezlerine olan ilgiyi arttırıyor. Ege Park Alışveriş Merkezi olarak misafirlerinize sunduğunuz imkanlardan bahseder misiniz?

Hedefimiz şimdiye kadar olduğu gibi bu yılda aynı prensiplerle kaliteyi ve yenilikleri ziyaretçilerimize yaşatmak. Ege Park Alışveriş Merkezi, sadece alışveriş amacı ile gidilen mekanlardan çok ziyaretçilerin zamanlarını maksimum düzeyde keyifli hale dönüştürebilmek ve alışveriş zevkini AVM konforu ve rahatlığıyla bütünleştirebilecek, sosyal yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası bir yaşam merkezi halinde hizmet vermektedir.
Ege Park AVM Alışveriş Merkezi
Yeni sezonda konseptinizde her hangi bir değişiklik söz konusu olacak mı?

Alışveriş merkezimizde herhangi bir konsept değişikliği olmayacak. Sektör içerisinde Ege Park Alışveriş Merkezi’ni geliştirmek ve en iyi olmak tek hedefimiz.

Büyük alışveriş merkezlerinin sayısı her geçen gün artıyor. Bu anlamda Ege Park Alışveriş Merkezi’ni rakiplerinden ayıran en önemli özellik nedir?

Tüm Egelinin aradığı kaliteli markaları bir arada ziyaretçilerine sunması. Aynı zamanda gelen ziyaretçilerimizin rahat ve de eğlenceli alışveriş yapabilmesi için yapmış olduğumuz değişik aktiviteler, yarışmalar, hediye çekilişleri ve de müzik dinletileriyle keyifli dakikalar geçirebilmelerini sağlamak.
Ege Park AVM Alışveriş Merkezi
Yeni sezon ile birlikte aranıza katılacak olan firmalar var mı?

Kiralanabilir mağaza olduğunda yönetim olarak öncelikli kriterlerimiz ziyaretçilerimize uygun, kaliteli markayı seçip hizmetlerine sunmaktır. Bu anlamda da yeni sezonda Mudo, Stefanel, Mavi Jeans, Temizocak Kuyumculuk, Beta Ayakkabı, Bony Land gibi seçkin markalar aramıza katılacak.

Merkezinizde hizmet verecek firmaları hangi kriterlere göre seçiyorsunuz?

Öncelikli olarak ziyaretçilerimize uygun ve de alışveriş merkezimiz ile bütünleşen kaliteli markalar olmasına özen gösteriyoruz.
Ege Park AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : 2040 Sok. No:104, Mavişehir, Karşıyaka – İzmir
Tel.: 0 232 324 45 11


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yapan Firma: emlakhaberleri
Proje Telefonu:
Tıkla Mail Gönder: info@emlakhaberleri.com
14-05-2009
Bu haber toplam 23358 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?