En Güncel Emlak haberleri
Deepo Alışveriş Merkezi

Deepo Alışveriş Merkezi

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, Outlet yaklaşımı ile bütün ünlü mağazaların seri sonu ve sezon sonu ürünlerinin satışa sunulduğu uygun fiyatları ile çok özel bir merkez.Marka, kalite ve uygun fiyat tutkunları Deepo Outlet Alışveriş Merkezi’nde yılın 365 günü (1 haziran 31 Ağustos tarihleri arası) saat 10:00’dan 22:30’e kadar kesintisiz, kaliteli ve indirimli alışverişin zevkini çıkaracaklar.

Antalya’nın en önemli ulaşım arterlerinden biri olan Antalya-Alanya Karayolu üzerinde konumlandırılan yapı Giriş, Sokaklar ve Meydan üçlemesiyle oluşturulmuş, klimatize edilerek üzeri örtülmüş bir alışveriş kenti olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

Giriş kulelerinden geçildiğinde insanları bu renkli alışveriş kentinin sokakları karşılamaktadır. Yeşiller, su ve ışık oyunları ile renklendirilmiş sokaklar boyunca mağazalar konumlandırılarak alışveriş eğlenceli bir havaya büründürülmüştür.

Toplam 75.000 m2 arazi üzerine kurulmuş, 27.000 m2 kapalı alan fabrika satış fiyatlarıyla hizmet verecek 80 adet ulusal ve uluslararası mağaza, Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini bir araya getiren 15 farklı restoran ve cafe, çocuk oyun ve eğlence alanı, ücretsiz müşteri servisi, 1500 araçlık kapalı / açık otopark.

Yüzlerce ürün, yüz binlerce çeşit yılın 365 günü kesintisiz hizmet alışverişte maksimum konfor.

Dünya’nın ve Türkiye’nin en tanınmış mağazalarının buluştuğu Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, ürünlerin fabrika fiyatları ile satışa sunulacağı Akdeniz’in ilk ve tek outlet merkezi olma özelliği taşıyor. Dünya standartlarında, çok büyük, keyifli bir alışveriş kenti olan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, Antalya Havalimanı karşısında Antalyalılar ve Antalya’ya gelen yerli ve yabancı turistler için yepyeni bir sosyal alışveriş merkezi olmaya aday.

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi çocukları da unutmadı... Çocuklar da 365 gün indirimin adresi Deepo Outlet Alışveriş Merkezi'nde gönüllerince eğlenebilsinler diye çocuklar için oyun ve eğlence alanımız mevcuttur.

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Sinemalar

Akdeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi; Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, 7 Ocak 2006 tarihinde hizmete giren sinema salonları ile ziyaretçilerine yepyeni bir hizmet sunmaya başladı. 5 salondan oluşan ve en son teknolojik donanımlara sahip Deepo Sinemaları açıldığı günden itibaren Akdenizlilerden büyük ilgi görüyor.

Sunduğu ekonomik bilet fiyatları ile de sinema keyfini herkese yaşatmayı hedefleyen Deepo Sinemaları kusursuz hizmet anlayışıyla geniş bir kitleye hitap ediyor.

Deepo Sinemaları Tel.: 0 242 340 62 00

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Buz Pateni

"Buzlar Prensesi" Şermin Özdemir Deepo Outlet Alışveriş Merkezi’nde Yeni Patenciler Yetiştiriyor…

Deepo Buz Pisti’nin açılmasıyla beraber gelen yoğun talep üzerine konusunda uzman iki antrenör eşliğinde eğitimlere başlandı. 17.5 mt x 17.5 mt genişliğe sahip pistimiz 306 m2 dir.
Deepo AVM Alışveriş Merkezi
Deepo AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Antalya - Alanya Yolu, Havaalanı Karşısı, No:371, Altınova - Antalya
Tel.: 0 242 340 54 70
Faks : 0 242 340 54 71
Deepo AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.deepo.com.tr


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yapan Firma: emlakhaberleri
Proje Telefonu:
Tıkla Mail Gönder: info@emlakhaberleri.com
14-05-2009
Bu haber toplam 64158 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?