En Güncel Emlak haberleri
Antares Alışveriş Merkezi

Antares Alışveriş Merkezi

Samanyolu'nda yer alan akrep takım yıldızının "Kızıl Dev" ya da " Kalb Al Akrab" yani " Akrepin Kalbi" olarak anılan en parlak yıldızıdır

 Güneşten 60.000 kat daha parlak ve 400 kat daha büyük olan Antares, Samanyolu'nun parlak yıldızları içinde en kırmızı olanlar arasındadır.

Antares; büyüklüğü ve parlaklığı ile Başkent'e yakışan bir merkez olarak, bu ışığı yakın ve uzak çevresine daha şimdiden yaymaktadır. 440.000 m2'lik toplam inşaat alanında; 222.000 m2 kapalı alana sahip dev alışveriş merkezi, 614 konutu kapsayan yaşam kuleleri ve iş merkezi ile sadece Ankara'nın değil Türkiye'nin gurur duyacağı bir yatırıma "Antares" adı ile imza atılmaktadır.

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi Özellikleri

Büyüleyici...

150 metre genişliğinde 340 metre uzunluğunda 2 ana kata ve 3 ara kata sahip olan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin toplam kapalı alanı 222.000 m2'dir.

Katlarında; 16 m. genişliğindeki ferah sokak yerleşimi sayesinde her mağazanın eşit koşullarda algılanmasına olanak vermekte ve gün ışığının aydınlattığı alnında, hem ziyaretçilerin hem de mağaza sahiplerinin dış dünya ile bağlarını korumaktadır.

200'ü aşkın mağazası ile 112.100 m2'lik kiralanabilir alana sahip olan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi; alışveriş koridorları üzerinde konforlu duraklamaların yapılabileceği 3 büyük atriuma sahiptir.

Asansör, yürüyen merdiven ve yaya iniş merdivenleri ile merkez içindeki hareketlilik için alternatifler bulunmaktadır.

Rakipsiz...

Dünya çapındaki güçlü konumunu Türkiye'de de koruyan, gıda ve gıda dışı gruplarda kaliteli ürün yelpazesi ile güven kazanmış alışveriş devi Real Hipermarket'in... Ve zengin ürün grubu ile güvenilir ev yapı marketi Praktiker'in de Ankara'daki 2. mağazaları... Teknolojiyi, tasarım harikası ürünleri, kahverengi ve beyaz eşyada sayısız alternatifi bir arada bulunduran elektronik mağazası...

Eğlenceli...

Çocuk oyun alanı, kendi restaurantı ile 4000 m2'lik Bowling ve Boccia Salonu da her yaştan eğlenceyi içinde barındırmaktadır.

6000 araçlık otopark kapasiteli Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi; ziyaretçilerin giriş ve çıkışlarda büyüklüğüne yaraşan bir rahatlıkla karşılamaktadır.

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin panoramik Ankara manzaralı; 2000 kişilik oturma kapasiteli food court katı ile alışveriş merkezinin dışında yer alan 3 özel restaurantı, herkesin beğenisine uygun lezzetleri ile konuklarını ağırlayacaktır.

Keyifli...

15 salonda aynı anda 3500 kişiye sinema keyfini yaşatacak ve alışveriş merkezi içinden olduğu gibi bağımsız giriş-çıkışı ile de gün boyu sinema severleri ağırlayacak olan modern bir sinema kompleksi de Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ni diğer alışveriş merkezlerine göre güçlü kılan özellikleri arasındadır.

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi Sinemaları

AFM Sinemaları : 444 1 236

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ulaşım

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ankara'nın kuzeyinde Etlik-Kasalar bölgesinde konumlanmıştır. Alışveriş merkezi yoğunluğunun Başkent'in batısında toplanmış olması, yoğun nufusa sahip ilçelerin sınırları içindeki Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ni konumu ile de eşsiz kılmaktadır. Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi dünya standartlarını aşan konsepti ve mimarisi ile Başkent'in alışveriş ve eğlence konusundaki yönünü değiştirecek bir yıldız olarak parlamaktadır.

Caddeler, bulvarlar ve çevre yolları ile sorunsuz karayolu ulaşımına sahip bölgenin, otobüs, dolmuş ve Kızılay - Batıkent metro hattından bağlantılı olarak ulaşım olanağı bulunmaktadır.

 

Antares AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Halil Sezai Erkut Cad. Kasalar Mevkii, Etlik, Keçiören - Ankara
Tel.: 0 312 322 88 48
Faks : 0 312 344 11 45
Antares AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.antaresavm.com.tr


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yapan Firma: emlakhaberleri
Proje Telefonu:
Tıkla Mail Gönder: info@emlakhaberleri.com
14-05-2009
Bu haber toplam 49539 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?