En Güncel Emlak haberleri
Agora Alışveriş Merkezi

Agora Alışveriş Merkezi

Yurt içi ve Yyrtdışı inşaat projelerine imza atan Odak İnşaat 1979 yılında İzmir'de kurulmuştur. Zaman içerisinde iş sahasına kömür ithalatı ve kozmetik konularını ekleyerek büyüyen şirket, merkezini İstanbul'a taşımıştır.

Agora Alışveriş Merkezi


Agora Alışveriş Merkezi, adını antik çağdaki (çarşı, pazar ticaret yeri anlamına gelen) Agora'dan almıştır. Toplam 41.000m² olan inşaat alanının 20.000 m² si üst yapı, 21.000 m² de bodrumda otopark olarak kullanılmaktadır. 1000 araçlık kapalı ve açık otopark alanı bulunmaktadır.

Agora Alışveriş Merkezi'nin ön cephesi İzmir'in en işlek güzergahlarından birisi olan Mithatpaşa-Üçkuyular-Balçova hattını içine alan Mithatpaşa Caddesi'ne, arka cephesi İzmir Çeşme Otoyolu ve İzmir Körfezi'ne bakmaktadır.
Agora AVM Alışveriş Merkezi
2 kattan oluşan Agora Alışveriş Merkezi'nin,

Zemin Katında : Çocuk oyun alanı, bay-bayan hazır giyim, hediyelik eşya, parfümeri, optik, saat, ev tekstili, bay-bayan kuaför, ayakkabı-çanta, iç giyim, deri ve aksesuar mağazaları, elektronik mağazaları, kahve evi ve gazete büfesi,

1. Katında : Dolby digital sistemli 1121 koltuk kapasitesiyle 8 salonlu Agora Sinemaları, çocuk-genç ve spor giyim, müzik-kitap market, oyuncak, kırtasiye, hızlı servis restoranları, kahve evi ve şık bir restoran yer almaktadır.

Ayrıca Agora Alışveriş Merkezi; Isıtma-soğutma ve havalandırma sistemi, güvenlik-otomasyon sistemi, yangın algılama ve uyarı sistemi, merkezi müzik yayını gibi en modern teknik donanımlarla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapabilecekleri temiz, konforlu ortamı sağlamayı hedeflemektedir.
Agora AVM Alışveriş Merkezi
İzmir Merkezi'ne 15, Üçkuyular Feribot İskelesi'ne 7, Adnan Menderes Havaalanı'na 20, Çeşme'ye 35, otoban kanalıyla Aydın'a 45 dakika mesafededir.

Çalışma Saatleri : Açılış : 10:00 - Kapanış : 22.00

Agora Alışveriş Merkezi Sinemaları

Agora Sinemaları Tel.: 0 232 278 10 10

Agora Alışveriş Merkezi Play Planet

Tren, atlıkarınca, İzmir’e ilk defa getirilen son model simülatörler, define adası ve kiddy ride gibi oyuncaklar ile donanmış olan yaklaşık 400 metrekarelik çocuk oyun alanı, sıcak-soğuk klimatize edilmiş ortamda çocuklara yaz kış eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunuyor.

Agora Alışveriş Merkezi Ulaşım

Agora Alışveriş Merkezi'nin Yerleşim Konumu...

İzmir'in merkezine sadece 15, Üçkuyular Feribot İskelesi'ne 7, Adnan Menderes Havaalanı'na 20, Çeşme'ye 30, Aydın'a ise otobandan sadece 45 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Ayrıca belediye otobüsleri ve minibüsler vasıtasıyla da ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir.
Agora AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Mithatpaşa Caddesi, No:1446, Balçova - İzmir
Tel.: 0 232 277 25 25
Faks : 0 232 277 91 93
Agora AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.agoraizmir.com


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yapan Firma: emlakhaberleri
Proje Telefonu:
Tıkla Mail Gönder: info@emlakhaberleri.com
14-05-2009
Bu haber toplam 21402 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?