En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Agena Park Evleri 18.03.2018 23:32
Agena Park Evleri Örnek Daire Resimleri

Agena Park Evleri Örnek Daire Resimleri

AGENA; Kuzey yarımkürede yön bulmayı sağlayan Kuzey Yıldızının yani Polaris in, Güney yarımküre versiyonudur.

 AGENA Park, son yıllarda özellikle konut ve işyeri projeleri ile yükselen yıldız haline gelen Bahçeşehir, Esenkent, Esenyurt ekseninde inşa edilmekte ve görsel özellikleri yanında bölgesel hakimiyetiyle de takip edilecek bir yıldız olmaya aday olarak projelendirilmiştir. TEM otoyoluna 1Km, D-100 (eski E-5) karayoluna sadece 5Km, mesafede olmasından ötürü her yere kısa zamanda ulaşım imkanı bulmaktadır. AGENA Park Evleri projesi, site sosyal donatı alanları yanında bölgenin sunduğu aktivite ve sosyal imkanlardan ötürü kaçırılmaz bir fırsat olarak dikkat çekiyor.

AGENA PARK, sadece bir ev olmaktan ziyade kendi içinde bir yaşam tarzını ifade eden kapsamlı ve esnek çözümler üreten mimarisiyle oldukça beğeni kazanıyor. Kafe (restaurant), yaz-kış yüzme olanağı sağlayan kapalı yüzme havuzu, sağlıklı yaşam için spor merkezi, saunası ve Türk hamamı bulunmaktadır. Ayrıca, çocuklara taşıt korkusu yaşatmayacak ve oyunlarını güven içinde oynama fırsatı sunan çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor alanı, komşuluk ilişkilerine ivme kazandıracak kamelyalar ve süs havuzlarıyla  yükselen yaşam yıldızınızı  sunuyor.

AGENA PARK projesinde buna ilave olarak, kombi ve panel radyatörler, ankastre mutfak ürünleri, hidrofor sayesinde kesintisiz su, merkezi uydu sistemi ve kablo TV altyapısı, görüntülü diafon sistemi, ıslak zeminler birinci sınıf seramik, salon ve odalar birinci sınıf laminant parke, proje çözümlerine göre banyolarda Hilton veya etejerli lavabo, birinci sınıf bataryalar, PVC doğramalar ve ısı yalıtımlı cam, jeneratör sayesinde kesintisiz elektrik, mantolama sistemiyle gerçekleştirilen ısı ve ses yalıtımı sayesinde kışın sıcağın, yazın serinliğin keyfini sürebileceğiniz bir yaşam alanı, aracınızın yazın güneşten kışın yağmur ve kardan etkilenmemesi için açık - kapalı otopark, AGENA PARK sakinlerinin gönül rahatlığı içerisinde olabileceği, günün 24 saatinde kameralı site güvenliği ve elektronik giriş çıkış denetimli güvenlik sistemi sağlanacaktır. Mahal listesi kapsamında kullanılacak tüm malzemeler TSE veya ilgili standartlara uygun olacaktır.

AGENA PARK projesi, günümüz çağdaş inşaat teknolojileri dikkate alınarak Zemin Etüt raporu, ilgili yasal ve teknik standartlar çerçevesinde hazırlatılmıştır. Radye jeneral temel ve tünel kalıp teknolojisi kullanılarak inşa edilen AGENA PARK ta, binaların depreme karşı güvenliği en üst düzeye çıkarılmıştır.

AGENA PARK 8 blokta toplam 340 daireden oluşmaktadır;
1+1 daireler brüt 89M² ile 116M² arasında, 2+1 daireler brüt 114M² ile 128M² arasında, 3+1 daireler brüt 152M² ile 167M² arasında, 4+1 daireler brüt 218M² ile 231M² arasında projelendirilmiş olup 25 ayrı seçenekte ve zengin bir yelpazede konut seçebilme olanağı sağlanmıştır.

 

Örnek Daire Resimleri için Tıklayınz


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yapan Firma:
Proje Telefonu:
Web Sitesi :
Tıkla Mail Gönder:
15-04-2009
Bu haber toplam 106347 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?