En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Adapark 20.03.2018 05:46
İhsaniye Devlet Hastanesi Tamamlanıyor

İhsaniye Devlet Hastanesi Tamamlanıyor

Türk Kızılay'ının yapımını üstlendiği devlet hastanesinde inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere.

 

Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesinde yapımı Türk Kızılay'ı tarafından üstlenilen, proje bedeli ortalama 2 milyon liraya mal olması planlanan 'İhsaniye Kızılay 20 Yataklı Entegre Devlet Hastanesi' inşaatında sona yaklaşıldı.
 
Temeli geçtiğimiz yıl Kasım ayında atılan hastanenin inşaat çalışmalarının devam ettiğini belirten Şantiye Şefi Hüseyin Kınacıoğlu,hastanenin çerisindeki imalatların yüzde 98'inin tamamlandığını kaydetti. Kınacıoğlu, çevre düzenlemesi de tamamlandıktan sonra hastanenin hizmete açılacağını kaydetti.
 
İhsaniye Belediye Başkanı Halit Aşkar da köy ve beldeleri ile ilçenin 35 bin nüfusa sahip olduğunu ve bu yüzden hastanenin ilçe için çok büyük faydalar sağlayacağını,ilçeye bağlı en uç noktadaki köyün Afyonkarahisar merkeze 60 kilometre uzaklıkta olduğunu hatırlatarak, "Bundan böyle vatandaşlarımız sağlık hizmeti için, bir saatlik yolu çekmek zorunda kalmayacaklar. İlçe merkezine gelerek kolaylıkla sağlık hizmetine kavuşacaklar" dedi.
 
24 saat hizmet verecek hastanenin 20 yatak kapasiteli olacağını kaydeden Başkan Aşkar, hastanenin çevre düzenlemesi tamamlandıktan sonra yer tesliminin yapılmasının öngörüldüğünü belirtti. Başkan Aşkar, ayrıca belediye olarak hastanenin çevresindeki yolların da yapılacağını belirtti.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mersin Şehir Hastanesi 3 Şubat'ta Açılacak


Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Mersin Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin Şehir Hastanesi'nin resmi açılışının 3 Şubat 2017 günü yapılacağını açıkladı..

 

 
2017 yılında toplam 8 şehir hastanesinin hizmete açılacağını açıklayan Bakan Akdağ, Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olan Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 Şubat Cuma günü saat 14.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı özel bir törenle resmi olarak  hizmete açılacağını söyledi.
 
Bakan Akdağ, hastane inşaatında gecikme olmadığını, böyle devasa bir hastaneyi hizmete sokmanın çok kolay bir iş olmadığını,  geri planda yapılan işlerde yüzlerce kişinin gece gündüz çalıştığını belirtti.
 
Bakan Elvan ise Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en modern hastanelerinden biri olarak inşa edilmesinin büyük bir başarı olduğunu, Mersin'in sağlık turizmi açısından Türkiye'nin en önemli merkezlerinden biri olacağını ifade etti.
 
 

Proje: Adapark
Tüm Haberler: Adapark Haberleri
Yapan Firma: Sur Yapı
Proje Telefonu: 0216 - 364 90 70
Tıkla Mail Gönder: info@suryapi.com
03-10-2011
Bu haber toplam 8502 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?