En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » 22.02.2018 02:47
Ytong-Multipor'la yalıtımın rengi sarı

Ytong-Multipor'la yalıtımın rengi sarı

Yaşanabilir bir gelecek ve sürdürülebilir bir dünya için enerji yönetmeliklerinin çıtası gittikçe yükseliyor. Ytong-Multipor tüm bu yüksek beklentilere cevap vermeye şimdiden hazır.
Yeni nesil mineral ısı yalıtım plağı Ytong-Multipor , ısı yalıtımı sektöründe yeni ve üstün standartlar belirledi. Ytong-Multipor bundan böyle Ytong'un başarı hikayesini artırararak devam ettirmek için onun güçlü sarı rengi ile hizmete sunuluyor.
Yeni nesil ısı yalıtımıÜlkemizde özellikle yapıların betonarme yüzeylerinin ısı yalıtımında kullanılan ve daha da hafif bir malzeme olan Ytong-Multipor ile yangın riski olmadan, yüksek binalar da dahil mükemmel bir şekilde ısı yalıtımı yapılabiliyor. Üstün Alman teknolojisi ile geliştirilen Ytong-Multipor ile kusursuz cepheler benzer sistemlere oranla çok da kısa sürede elde ediliyor.
Mineral ve yanmaz bir malzemeYtong-Multipor'u benzersiz kılan başlıca özelliği doğal-mineral esaslı ve dolayısı ile yanmaz bir cephe yalıtım malzemesi olması. 
Isıl iletkenlik değeri 0,045 WmK olan Ytong-Multipor; Ytong'un Almanya'daki Merkez Laboratuvarları tarafından uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirildi. Başta Almanya olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinde yaygın olarak kullanılan, yeni nesil bir yapı-yalıtım malzemesi olan Ytong-Multipor, mineral esaslı olması sebebiyle en çok okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi binaların dış cephelerinde tercih ediliyor. Ytong-Multipor ayrıca tavan, çatı, teras ve garaj tavanlarının ısı yalıtımında da kullanılıyor. Türkiye'de de üretimine geçilmesi planlanan Ytong-Multipor, şimdiden pek çok projede uygulandı.
Tek katmanlı cephe sistemiDuvarları Ytong duvar blokları ile oluşturulan bir yapıda, betonarme yüzeylerin ısı yalıtımı Ytong-Multipor ile sağlanıyor. Sistem, yine Ytong tarafından üretilen mineral esaslı ve hafif dış cephe sıvası ile tamamlanıyor. Bu sayede binaların dış cephesinde güvenli ve tek katmanlı bir kabuk oluşturulmasına olanak sağlıyor.Türkiye'de bir ilk olan ve benzeri bulunmayan Ytong hafif dış cephe sıvasının yanı sıra alçı esaslı iç sıva çeşitleri de inşaat sektörünün hizmetine sunuluyor.
Aynı zamanda ekolojikYtong-Multipor da,  ekolojik inşaat malzemesine çok iyi bir öek olan ve başta AB olmak üzere tüm dünyada çeşitli kurumlar tarafından onaylanan Ytong ile aynı hammaddelerden, özel bir teknoloji ile üretiliyor. Bilindiği gibi başlıca hammaddeleri kum, kireç ve sudan oluşan Ytong, yüksek ısı yalıtımı, su buharını ve nemi doğal yoldan dışan atan yapısı, geri dönüşüme uygun ve ürün kaybını en aza indirebilen üretim modeliyle günümüzün ve geleceğin vazgeçilmez ihtiyacı olan ekolojik evlerin yaratılmasına olanak veriyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
30-04-2009
Bu haber toplam 15687 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?