En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » 17.03.2018 14:32
düğün malzemeleri satan alışveriş merkezi

düğün malzemeleri satan alışveriş merkezi

İstanbul'da 80 firma bir araya gelerek düğün malzemeleri satan bir alışveriş merkezini hayata geçirdi.
12 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşan düğün sektörü, şimdi de mağazalaşma yoluna girdi. Kuyumcudan beyaz eşyaya 80 ayrı firma birleşip düğün alışveriş merkezi kuruyor.

Las Vegas'ı sollayarak, 90 bin nikahla dünyanın en çok nikah kıyılan şehri olan İstanbul, gelinlik moda merkezi olma yolunda ilerliyor. Türkiye Gelinlik Sanayicileri ve İhracatçıları Deeği Kurucu Başkanı Ermiya Akay, deeğin bu amaçla kolları sıvadığını belirtti.

Alışveriş için özel tur...

Madem dünyada en çok nikah yapılan şehirdeyiz, neden gelinlik moda merkezi olmayalım diyen Akay, şunları söyledi: 80 üyemizle birlikte, İstanbul'u gelinlik moda merkezi yapmak için çalışmalara başladık. Geçen yıl ilk gelinlik fuarını düzenledik. Yurt dışından çok olumlu tepkiler aldık. Şu anda, konsepti düğün olan bir alışveriş merkezi (AVM) kurma çalışmamız var. Gelinlikçiden ayakkabıcıya, davetiyeciden süslemeciye 80 firma bir araya geldik. Hazırlıkları tamamladık. Düğün AVM'de, düğünle, evlilikle ilgili her türlü ihtiyacın bulunacağını vurgulayan Akay, AVM'deki bankalardan kredinizi alıp, tüm ihtiyaçlarınızı giderip, çıkacaksınız dedi. Akay, yurt dışından da ilgi gördüklerini belirterek, Özellikle Almanya'dan olmak üzere, birçok ülkeden evlilik alışverişi turu teklifleri geliyor diye konuştu.

Takvim
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
30-04-2009
Bu haber toplam 17712 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?