En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » 22.02.2018 02:56
Bosphorus City'de 181 Bin 700 TL'ye Satılık Daireler

Bosphorus City'de 181 Bin 700 TL'ye Satılık Daireler

Sinpaş GYO’nun Küçükçekmece’de inşa ettiği toplam 2 bin 796 konutluk Boğaziçi temalı Bosphorus City, çocuklara yönelik sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor.

246 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan projede, çeşitli yaş gruplarına yönelik birçok donatı mevcut. Projede yer alan çocuk oyun alanları projenin konsepti doğrultusunda, Boğaziçi mekanlarını çağrıştırıyor. Bosphorus City’de çocuklara oyunu beş duyuyla yaşatacak alanlar oluşturulmuş. Proje içinde yer alan Duyu Parkı; görme, işitme, tatma, koklama ve dokunma duyularına hitap ediyor. Özellikle engelli çocukların 5 duyusuna hitap etmesi amaçlanan parkta; işitme duyusu için fıskiye, dokunma duyusunu yaratan saman, kum, çakıl gibi farklı malzemeden yürüyüş yolları, koklama duyusu için piknik masalarında dokunulduğunda koku yayan bitkiler, tat duyusu için ise meyve ağaçları yer alıyor. Yine proje kapsamında uygun görülen yerlerde arazi plastiği çocuk oyun alanlarına göre hareketlendirilmiş. “Yedi Tepeli İstanbul” olgusundan yola çıkılarak, tepecikler oluşturulmuş ve çocuk oyun alanlarının bir kısmı bu tepeciklere entegre edilmiş. Su gibi cazip öğeler de oyun oynamak ihtiyacının giderilmesine yönelik tasarıma dahil edilmiş. Proje içerisinde yapılan Anaokulu için ise Bahçeşehir Kolejleri ile anlaşma imzalanmış. Projenin ilk etabında yer alan yer alan Anaokulu için Bahçeşehir Koleji bu ay kayıt almaya başlayacak ve yaklaşık 100 çocuğa eğitim hizmeti verecek. Anaokulunda Bahçeşehir Koleji’nin fiyatları geçerli olacak. Net fiyatlar önümüzdeki günlerde belli olacak.

246 bin metrekarelik alanıyla halihazırda inşaatı devam eden en büyük projeler arasında yer alan Bosphorus City, kapsamında 26 bin m2 büyüklüğünde, 720 metre uzunluğunda boğaz, 2 boğaz köprüsü, geleneksel ve modern mimari ile yorumlanan Boğaz’ın yalıları bulunuyor. Ayrıca projede Ortaköy, Beylerbeyi, Rumeli Hisarı, Kandilli, Emirgan, Kanlıca, İstinye, Yeniköy ve Paşabahçe gibi seçkin boğaz semtleri yeniden yorumlanıyor. İstanbul Boğazı'ndaki gibi köprülerden biri Ortaköy Meydanı ile Beylerbeyi arasında, diğeri de Anadolu Hisarı meydanı ile Rumeli Hisarı meydanı arasında yer alıyor. İki köprü arasındaki mesafenin 330 metre olduğu projede köprülerin sadece yaya geçişine açık olması, Boğaz yaşamının farklı açılardan seyretme imkanı sunuyor Projede, 1+1'den 5+2'ye kadar toplam 95 farklı ev tipi bulunuyor. 60- ile 645 metrekare aralığında değişen büyüklükte daire seçenekleri mevcut. Daireler 181 bin 700 TL’dan başlayan fiyatlardan satışa sunuluyor. Tasarımı 3 yıl süren Bosphorus City’de bir yandan anahtar teslimler devam ediyor.

İrtibat Bilgileri: 0212 444 14 40

www.bosphoruscity.com.tr


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Sur Yapı Tempo City'de 0 Peşinat + 0 Faizle Ev Fırsatı


Kağıthane Cendere Caddesi'nde Sur Yapı'nın yeni projesi olarak yükselmekte olan Tempo City'de 0 peşinat, 0 faiz ve 20 yıla varan vade seçenekleri ile ev sahibi olmak mümkün..

 

Sur Yapı'nın Kağıthane Cendere Caddesi'nde Axis AVM'ye komşu, maslak'a 5 dakika, Taksim ve Beşktal'a ise 19 dakika uzaklıkta hayata geçirmekte olduğu yeni proje Tempo City'de 0 peşnat + 0 faizle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

 

20 yıla varan vade seçenekleri ile dikkat çeken Tempo City projesinde kullanım alanları 61 metrekare ile 193 metrekare aralığında, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde 217 daire yer alıyor. 2 blok olarak yükselcek olan Tempo City proejsinde  fitness salonu, açılabilir teras havuzu, kafeler ve restoranlar, mağazalar ve otopark da  bulunuyor.

 

08-01-2011
Bu haber toplam 11682 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?